Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaFAQCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 79 îl puteți găsi aici

Distribuiţi | 

Rawkfiszt Media

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

Ryo : -2

MesajSubiect: Rawkfiszt Media   Vin Iul 25 2014, 11:42

În acest topic o să îmi postez AMV-urile.

Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Sam Iul 26 2014, 19:49

Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Sam Iul 26 2014, 21:48

Okay. Deci, în legătură cu primul,mi se pare cam,cum să zic, simplu. Nu e prea genul meu. Dar,îmi place. Cât despre al doilea,nu îmi place de loc. Ar putea fi un ASMV dacă ai adăuga ceva voci pe el,încât să-l faci ca o povestire. Mult noroc în continuare.
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Dum Iul 27 2014, 17:47

Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Mier Aug 06 2014, 15:39

Sus In jos
I. Enzo
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Sam Aug 16 2014, 02:46

Mai sincer AMV-urile sunt destul de frumuşele şi bine lucrate, dar melodiile lor lasa de dorit.
Nu imi place ca nu ai potrivit melodiile cu filmuletele deloc, cel puţin din punctul meu de vedere.
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Sam Aug 16 2014, 11:37

@Fortech, ce ai zis...hai sa-l criticam pe Rawkfiszt ca e din Akatsuki si da bine la imagine, a? si sa spun ca nu imi place etc. Habar nu ai ce e ala AMV. Cica nu am potrivit melodiile cu filmuletele DELOC, fa si tu AMV sa vedem ce iese. Dupa tine ca sa faci un AMV nu e mare lucru, iei un video si pui o melodie acolo ca sa fie. Se mai trezesc unii pe forum sa critice fara sa inteleaga macar 40% din acel ceva.
Sus In jos
I. Enzo
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Sam Aug 16 2014, 12:12

Sa ştii ca nu ţi l-am criticat ca sa dau eu bine. Sunt un akademi-sei, nu cred ca imi imbunatatesc reputatia comentand la AMV-urile tale. Şi din fericire şi eu am experienta in AMV stai linistit, nu aş fi comentat aiurea, incurand voi incepe si eu sa postez AMV-uri, am observat ca mi-a fost sters topicul banuiesc din cauza inactivitati.
Nu cred ca ti-am criticat AMV-urile intratât ca tu sa te superi atât de tare pe mine! Eu ţi-am vorbit destul de frumos, şi sa nu crezi ca daca eşti in Akatsuki nu mai trebuie sa fii ciriticat sau ca insemni atat de mult pentru mine...
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Sam Aug 16 2014, 13:46

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
@Fortech, ce ai zis...hai sa-l criticam pe Rawkfiszt ca e din Akatsuki si da bine la imagine, a? si sa spun ca nu imi place etc. Habar nu ai ce e ala AMV. Cica nu am potrivit melodiile cu filmuletele DELOC, fa si tu AMV sa vedem ce iese. Dupa tine ca sa faci un AMV nu e mare lucru, iei un video si pui o melodie acolo ca sa fie. Se mai trezesc unii pe forum sa critice fara sa inteleaga macar 40% din acel ceva.
Urât, urât.

Ți-ai postat AMV-urile pe forum pentru a primi opinii, sfaturi și chiar critic de la membrii forumului și pentru a-ți arăta talentul. Dacă reacționează atât de urât din cauza unei păreri sincere a unui membru care s-a uitat la AMV-urile tale și nu i-a plăcut felul în care potrivești melodiile cu tema AMV-ului, nu înțeleg de ce le mai postezi. Ține-le pentru tine; lumea are dreptul să-și spună opinia, până la urmă de asta le-ai postat.
-----------------
- 1P
Nivel rang: 4
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Mar Oct 14 2014, 20:03

Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Dum Oct 26 2014, 11:29

Sus In jos
kosty. xD
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Dum Oct 26 2014, 14:33

Care e al 3-lea anime de la inceput dupa High Schoold DxD?
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Mier Noi 19 2014, 19:54

Mmm, m-am uitat la 3 dintre ele, si mi-au placut foarte mult. La primul, la al treilea si la ultimul. Nu stiu ce sa zic, ma mir, adica chiar ti-au iesit foarte dragut si mie imi place muzica de pe fundal! [-( stiu ca e munca grea cu ele, deci iti urez succes in viitor si inspiratie!
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Lun Dec 29 2014, 14:19

Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Mar Dec 30 2014, 17:18

Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Mar Ian 20 2015, 19:22

Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Vin Ian 23 2015, 22:35

Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Mier Feb 11 2015, 15:44

Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Mier Feb 11 2015, 17:40

Ce-mi place melodia de la ultimul AMV. E asa tare @_@ Acum revenind. Povestea in sine m-a cucerit. Poate o sa ma uit si eu la Durarara. Asa. Esti bun. Stii asta. ^^
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Joi Feb 19 2015, 15:40

Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Vin Feb 20 2015, 22:55

Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Sam Feb 21 2015, 16:59

Sus In jos
Nekirus
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Dum Feb 22 2015, 15:37

Bună! Trecut-am și eu pe la toate AMV-urile tale. (care mai era disponibile, bineînțeles) În primul rând doresc să subliniez faptul că se vede o diferență foarte mare între primele tale lucrări și ultimele. Se poate observa o evoluție din toate punctele de vedere, de la alegerea muzicii, la ritmul montajului și îmbinarea efectelor. Felicitări! Recunosc, primele nu prea mi-ai plăcut, muzcia nu se potrivea, montajul nu prea avea sens, dar la ultimele deja se schimbă situația. Uhm, sper să nu te superi de mica critică adusă, (că văzut-am obiceiul ăsta la tine) însă sunt student pe film, am și cursuri de montaj și știu cum trebuie să arate un produs audio-viziual bun. Oke? Mai departe. Îmi place că ești pervers, mai bine de jumătate din munca ta are ca tema ecchi-urile, ceea ce-mi place. Și eu sunt fan. Deci, ce să mai spun? Contunuă-ți munca, știu cât de mult timp îți mănâncă (nu e neapărat greu să faci un AMV, durează mult) și mai aștept să văd ce faci.

PS. Uhm, poate o să te superi tare de tot pe mine, însă mi se pare că unele secvențe sunt luate din alte AMV-uri. I mean, la mixul ăla, partea cu Madara sunt sigur că am mai văzut-o undeva. Nu e o acuzație, însă corectează-mă dacă am greșit. Baftă!
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Lun Mar 16 2015, 17:52

Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   Lun Mar 16 2015, 18:41

Raw si AMV-urile sale: Iti apreciez munca pe care o depui pentru a realiza un AMV. Poate o sa-m explici si mie cum se face unul, chiar as vrea sa stiu. Din cate am vazut, m-as putea descurca putin. Ultimul AMV e foarte misto, ca restul de altfel. Pff, eu nu-s cu chestii din astea asa ca-ti spun parerea unui amator. E foarte tare. Felicitari.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Rawkfiszt Media   

Sus In jos

Rawkfiszt Media
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Universale :: Fan AMV-
Mergi direct la: