Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaFAQCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 79 îl puteți găsi aici

Distribuiţi | 

AnimeHeaven AMV-uri [NEW 19.04.2015]

In jos 
AutorMesaj
ItachiSharingan
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

MesajSubiect: AnimeHeaven AMV-uri [NEW 19.04.2015]   Joi Apr 16 2015, 22:24

Salutare la toata lumea ^_^ 
Numele meu este Bogdy , si am decis sa-mi fac si eu simtita prezenta prin a va prezenta AMV-urile mele si o mica poveste:
Fiind fan-naruto in urma cu ceva timp am descoperit acest forum, si de aici a plecat toata pasiunea pentru AMV-uri si , pot sa spun ca aveam un numar mare de vizionari si de abonati 
[AMV-Channel] - fosta denumire a canalului
Insa in urma cu 1 luna, aproximativ , au fost niste probleme si a fost nevoie sa renunt la munca mea depusa la acel canal si AMV-uri [Aproximativ 1 an jumate] si am sters canalul...
Insa din dorinta de a continua, am deschis unul nou si am reusit de pe canalul vechi sa salvez un singur AMV [cel cu Gaara] , si acuma m-am apucat de munca din nou la ele ^_^ !!! 
O seara frumoasa tuturor, mai jos va las lista cu AMV-uri pe care o voi actualiza de fiecare data cand postez , astept pareri/critici/orice doriti 
AMV List: 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]  --> Kakashi AMV [Song: Skillet - Monster]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]   --> Gaara AMV [Song: Starset - My Demons]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] --> Sasuke Uchiha AMV [Song:RED - Already Over]

Ultima editare efectuata de catre ItachiSharingan in Dum Apr 19 2015, 13:21, editata de 1 ori
Sus In jos
VastoLorde
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: AnimeHeaven AMV-uri [NEW 19.04.2015]   Vin Apr 17 2015, 01:43

O explozie de fiori, asta am simtit.
Imi plac foarte mult si iti admir munca, iar tu o sa castigi un abonat in plus.
Sa nu uiti sa postezi si viitoarele videoclipuri aici.
Bafta! wink
Sus In jos
ItachiSharingan
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: AnimeHeaven AMV-uri [NEW 19.04.2015]   Vin Apr 17 2015, 10:45

Multumesc pentru sustinere ^_^ LoL , Vor fi postate si aici ,probabil cu o mica intarziere de cateva minute/ore fata de youtube
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: AnimeHeaven AMV-uri [NEW 19.04.2015]   Vin Apr 17 2015, 12:09

Imi place foarte mult AMV-urile, deja ma gasesti printre sbuscriberi. LoL 

Sunt chiar reusite. Am vazut acum mult timp un AMV care mi-a placut foarte mult. Nu parea foarte greu de editat, dar rezultatul mi-a placut. Nu am facut AMV-uri ca sa stiu cat de greu era de editat, dar nu parea prea greu. Imi placea faptul ca era scurt si la obiect si ca video-ul se potrivea perfect cu muzica. Perfect timing as putea spune. Dupa parerea mea, cele mai reusite AMV-uri sunt acele AMV-uri care se potrivesc sau se sincronizeaza cu muzica de pe fundal. De exemplu AMV-ul tau cu Gaara. "They're all around me circling like vultures, they wanna break me and wash away my colors." Partea aia ai pus-o atunci cand era inconjurat de lume. Cand toti il excludeau si el era singur. Am vazut AMV-uri cu edituri foarte bune, dar cu actiuni random din anime-uri care nu aveau deloc legatura cu melodia.

Uite despre ce vorbesc AMV vorbeam mai sus:

Spoiler:

Sus In jos
ItachiSharingan
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: AnimeHeaven AMV-uri [NEW 19.04.2015]   Dum Apr 19 2015, 01:36

Salut , da am vizionat AMV-ul nu e greu de editat deloc, si chestia cu melodiile iese ceva frumos cand reusesti sa le potrivesti, insa in cele mai multe cazuri este destul de greu sa legi toata actiunea de melodie , cateodata ai o melodie care chiar e faina dar videoul nu e chiar pe piesa sau asa dar AMV-ul tot reusit e ^_^ !!!
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: AnimeHeaven AMV-uri [NEW 19.04.2015]   Dum Apr 19 2015, 18:18

Foarte tare ultimul AMV. Tine-o tot asa! Eu ti-am dat like si deabia astept si altele. fericit
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: AnimeHeaven AMV-uri [NEW 19.04.2015]   

Sus In jos

AnimeHeaven AMV-uri [NEW 19.04.2015]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Universale :: Fan AMV-
Mergi direct la: